Rekomendacje

Pracuję z Dagmarą od 2 lat i muszę przyznać, że jest takim geniuszem w tym, co robi, że gdyby Polsat uczył się od niej ustawiania reklam, to najpewniej wtedy bloki reklamowe trwałyby mniej niż 15 lat, a oczekiwanie na „Kevina samego w domu” byłoby znacznie ciekawsze.

— Janina Bąk

Dagmara jest świetną specjalistką od reklama – prowadziła kampanię dla jednej z moich marek, pomogła zwiększyć konwersję i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Potrafi wyjaśnić i przekonać 🙂

— Paweł Tkaczyk

Serdecznie polecam współpracę z Dagmarą. Jest niesamowitą kobietą z ogromną wiedzą. Działa szybko i skutecznie. Często działania Dagmary przekraczają zakres działań ustalonych w warunkach współpracy. Daje od siebie więcej niż oczekuje od Niej Klient. Jest niewidzialnym, zdalnym członkiem zespołu generującym rewelacyjne wyniki. To osoba, którą należy mieć w zespole jeśli myśli się o poważnym długofalowym rozwoju swojej firmy.

— Kasia „Strefa Kroju i Szycia”

Współpraca z Dagmarą to nie tylko efektywniejsze wykorzystanie budżetów reklamowych. Jej doświadczenie i zmysł marketingowy sprawiają, że patrzy na firmę, której pomaga tak, jakby był to jej własny biznes, a przecież o nic się tak nie dba jak o swoje. Wskazówki i uwagi Dagmary to świetne uzupełnienie i skorygowanie naszej strategii.

— Agata „Hotel Bania”

Dagmara to chodząca encyklopedia – wiedzę z obszaru marketingu i strategii ma w małym palcu u lewej stopy. Do tego bardzo ambitna i uparta, ma niepohamowany głód wiedzy, który ciągle próbuje nasycić. Inspirująca osoba, którą warto obserwować i współpracować 🙂

— Ania Paleń „Ania od pisania”