Zapraszam Cię do współpracy!

Cześć! Nazywam się Dagmara Kokoszka-Lassota i trudno byłoby mi się opisać jednym krótkim zdaniem (chyba, że od początku mogę Ci się przyznać, że mam zdiagnozowane ADHD? :)) – dlatego pozwól, że przedstawię Ci się nieco dokładniej.

Od wielu lat realizuję się jednocześnie na kilku płaszczyznach zawodowych i… wciąż mi mało! Zafascynowałam się przede wszystkim psychologią, dlatego większość mojego życia to właśnie prowadzenie treningów, szkoleń i konsultacji z różnych specjalizacji związanych z pozyskanymi przeze mnie w ciągu ostatnich lat doświadczeniami oraz wykształceniem.

Jestem magistrem zarządzania oraz psychologii ze specjalnością psychologia dzieci i młodzieży. Ukończyłam studia podyplomowe na kilku kierunkach: cyberbezpieczeństwo, psychologia marketingu i sprzedaży, seksuologia, psychotraumatologia oraz przygotowanie pedagogiczne. Jestem certyfikowaną międzynarodową facylitatorką, trenerką w zakresie treningu pamięci, koncentracji uwagi i szybkiego czytania, rozwijania kreatywności, umiejętności społecznych I i II stopnia, regulacji emocji oraz technik relaksacyjnych. Dodatkowo kształcę się w szkole medycznej na kierunku terapeuta zajęciowy oraz ukończyłam kurs II stopnia terapii TSR i Kids Skills.

Zawodowo od lat występuję na mniejszych i większych scenach, wykładam na uczelniach, prowadzę szkolenia, warsztaty, webinary oraz kursy i zajęcia dla osób w każdym wieku. Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje pomoc małym przedsiębiorcom oraz dzieciom i osobom niepełnosprawnym.

Często udzielam się w mediach, prasie oraz radiu. Piszę eksperckie gościnne artykuły, dzielę się wiedzą w swoich mediach społecznościowych oraz prowadzę kanał na YouTube #zmiloscidomarketingu.

Jeśli czujesz, że moglibyśmy zrobić wspólnie coś wspaniałego – zapraszam do kontaktu!

Mój mail: dagmara@kokoszka-lassota.pl

Do usłyszenia/napisania!